Přidejte se k nám

 „Podnikáte pro sebe, ale nikdy ne sami,“ a to platí stále. Vaši týmoví partneři a společnost jsou tu vždy, aby vám poskytli podporu a povzbudili vás. Můžete se také zúčastnit speciálních akcí a školení, které vám pomohou podnikání během roku rozpohybovat. Jste připraveni začít vydělávat ještě dnes?

 

Úspěch je pro každého něco jiného. Tím, že se stanete naším Obchodním Partnerem (OP) , můžete dosáhnout toho, po čem toužíte.

 

V podnikání  se můžete sami rozhodnout, co vás motivuje, stanovit si cíle, vyrazit za jejich splněním! Jen vy, rozhodujete, co je pro vás důležité.

 

Extra příjem? Exkluzivní zájezdy po celém světě?
Nebo příspěvek na auto?

V podnikání  můžete získat výhody a odměny svých snů – stačí si určit cíl a jít za ním! Od prvního dne, kdy začnete podnikat, můžete získávat stále větší odměny a bonusy odpovídající vaší aktivitě a dosaženým úspěchům. 

Provize za prodej přípravků a za získání nového OP

S veškerými dostupnými školeními, tipy, jak prodávat, a podporou ostatních OP, můžete začít vydělávat během několika dní. Záleží pouze na vás, kolik peněz vyděláte. Jestliže budete chtít více peněz na dovolenou nebo zálohu na vozidlo, lze toho dosáhnout.

A proto je tato příležitost skvělou volbou práce na částečný úvazek nebo, pokud se tak rozhodnete, lukrativní podnikatelskou příležitostí na plný úvazek.

Tak na co čekáte?

 

Prvotřídní cestování

Úspěšní OP podnikající s námi, mohou objevovat svět. Každý rok společnost nabízí luxusní zájezdy do exotických míst po celém světě, včetně destinací

Odměny za věrnost

Nemusíte samozřejmě čekat, až vás odmění druzí! Nezapomínejte také oslavovat svá „rychlá vítězství“. Stanovte si malé cíle, které vám při tom budou pomáhat, a až jich dosáhnete, odměňte se.

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: