FILOZOFIE

WellU je organizace s celosvětovým dosahem působící v systému víceúrovňového marketingu, zaměřená na trvalé zlepšování kvality života členů této komunity v oblasti zdraví, krásy a financí.

Fungování WellU je poháněno kultem života v jeho nejlepší a nejintenzivnější formě - života ve zdraví, kráse, v souladu se svým přesvědčením a hodnotami. Je to společnost, která je podle názoru zakladatelů, posledním projektem v jejich životě.

Jejich přesvědčení se opírá o trvalé základy v podobě nejvyšší kvality a účinnosti přípravků, poháněných neustálým procesem učení a rozvoje, taktéž o atmosféru vzájemné důvěry - s člověkem a jeho ambicemi v samém srdci společnosti.

 

Podstata WellU je zakódovaná v názvu společnosti. WellU je zkratka pro anglický výraz „Well You“, tedy „TY“. TY, člen naší společnosti, ve stavu úplného tělesného, duševního a finančního blaha.

 

Hodnoty WellU

Zdraví

Inovativní výživové doplňky Nutrivi jsou zdrojem věčného mládí a zdraví. Synergie biopeptidů, aminokyselin, ovoce, zeleniny, bylinek a dalších aktivních látek tvoří jedinečný prostředek pro zachování dobré kondice organismu.

Krása

Specializovaná kosmeceutika Larens jsou odpovědí WellU na tikání biologických hodin i neinvazivní alternativou pro ostří skalpelu a zákroky plastické chirurgie. Poznejte náš recept na časem nenarušený vzhled a přijměte pozvání do světa revoluce bez skalpelu.

Vášeň

Spolupráce s WellU umožňuje dosažení rovnováhy mezi soukromým a profesionálním životem. Práce nebude ovlivňovat vaše vášně a plány, protože sami rozhodujete o svém čase.

Obchod

WellU představuje neopakovatelnou příležitost pro vytvoření vlastního byznysu a životní reality, ve které žijeme. Díky WellU může být každý úspěšný, každý může dosáhnout na skutečnou finanční a časovou svobodu a zlepšit celkovou kvalitu svého života.

 

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: